Podczas trzecich zajęć z Glinolandii  (26.04.2013 r) dzieci tworzyły serca z gliny, były to zarówno małe serduszka, które same zdobiły, jak i duże serca, w których odciskały swoje rączki. Serca te będą prezentem dla bliskich im osób, co bardziej zmotywowało je do twórczego myślenia, jak stworzyć najpiękniejszą pracę. Każde dziecko próbowało wałkować glinę, a następnie wycinać w niej kształty. Tworzenie wzorów na glinie przy użyciu patyczków i pędzelków wychodzi im bardzo dobrze. Wystarczy położyć narzędzia na stół, a dzieci same wiedzą, co należy robić. Cieszy nas również fakt, że chętnie wspominają poprzednie prace i w międzyczasie tworzą podobne. Dzisiaj dopisała nam również wspaniała pogoda z cudownym słońcem, którego promyki przebijały się między naszymi pracami.

Więcej zdjęć  w  GALERII