Projekty

Oferujemy wiele różnorodnych zajęć dodatkowych i projektów dla dzieci, przez co mają one możliwość rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności, poza unikalnym programem nauczania, jakim jest "Klucz do uczenia się".

• Zajęcia dodatkowe, które odbywają się każdego tygodnia, to język angielski, język hiszpański, taekwondo, yoga oraz taniec. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci, aby zapewnić im odpowiednie wyzwanie i rozwój w każdym aspekcie.
  • Projekty odbywające się raz w miesiącu to kolejna forma zajęć ponadprogramowych oferowanych w przedszkolu "Nibylandia". Projekty te są tematyczne i angażują dzieci w różnorodne aktywności i zadania, które pomagają w rozwijaniu ich kreatywności i umiejętności społecznych.

Comiesięczne spotkania z ludźmi z pasją, to projekty, które niosą za sobą wiele inspiracji i pomysłów. Projekty te to m.in.:

• Glinolandia - sztuka jako zabawa, zabawa jako sztuka,
  • Nibymalarz,
  • Kulinarne Przygody,
  • Nibylas,
  • Robotyka.

Każdy z projektów jest prowadzony przez specjalistów, którzy pasjonują się daną dziedziną i potrafią przekazać swoją wiedzę i umiejętności dzieciom w sposób przystępny i interesujący.

Oferta zajęć w naszym przedszkolu jest tak skonstruowana, aby dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Wszystkie zajęcia są prowadzone w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, która zachęca dzieci do odkrywania nowych rzeczy i rozwijania swoich umiejętności. Dzięki temu, dzieci w Nibylandii mają nie tylko świetną zabawę, ale też zdobywają cenne doświadczenie i umiejętności, które pomogą im w przyszłym życiu.