Cykl zajęć kulinarnych mających na celu umożliwienie dziecku odkrycie swoich kulinarnych pasji przygotowując smaczne i zdrowe potrawy: sałatki owocowe, desery, przekąski, własne wypieki. Zajęcia będą się odbywać się cyklicznie w miesiącach parzystych w roku szkolnym 2015/2016 ;-).

Zajęcia tego typu uczą współpracy w grupie, są okazją do kształtowania nawyków higienicznych i kulturalnych. Nasze przedszkolaki poznają nowe smaki, uczą się podstawowych technik kulinarnych i stosowania w praktyce zasad bezpieczeństwa w kuchni. Kulinarne przygody wspomagają rozwój intelektualny dziecka, rozwijają mowę oraz sprawność manualną i precyzję ruchów. Jest to doskonałe miejsce, gdzie nasze przysłowiowe 'niejadki' przekonują się, że warto zarówno zrobić, jak i zjeść!

Poniżej kilka zdjęć z naszej pierwszej KULINARNEJ PRZYGODY:

Drugie zajęcia już w Grudniu 2015' - ciekawe czym tym razem zaskoczy nas Pani Józia :)