WARSZTATY TEATRALNE W NIBYLANDII

Zapraszamy  serdecznie Dzieci w wieku od 5 do 7 lat na warsztaty teatralne, które będą odbywać się regularnie w każdą sobotę począwszy od 14 marca 2015r. w godz. 10:30 – 11:30

Kolejne spotaknie już w sobotę 28.03.2015 roku!

Ciekawe zabawy i ćwiczenia nie tylko zapoznają z podstawami teatralnego języka, pobudzają wyobraźnię czy uwrażliwiają na współdziałanie w grupie, ale także w bardziej świadomy sposób pomagają odkryć i wykorzystać wspaniałe pokłady dziecięcej kreatywności.

"...dzieci w sposób naturalny często wykorzystują w swych zabawach elementy wchodzenia w różne role, a taka ukierunkowana zabawa w teatr może stać się dla nich przygodą i sposobem lepszego poznania  swoich uczuć  i siebie nawzajem. To także radość płynąca z  poczucia współtworzenia pewnego świata w ramach określonych założeń scenicznych.

Chcielibyśmy, by marcowo-kwietniowe zajęcia doprowadziły do przygotowania krótkiej formy przedstawienia, którego scenariusz Dzieci stworzą niejako same w wyniku pewnych zadań improwizacyjnych. Mamy zamiar zaprezentować ów króciutki spektakl na majowym przeglądzie przedstawień przedszkolnych, który organizuje CIK w Bolesławcu.  Może to mały początek wielkiej przygód"

Magdalena Dąbrowska

Zapraszamy więc Zaciekawionych do świata teatralnej fantazji i wspólnego tworzenia naszego małego teatru.