Czujemy wakacje!

Zajęcia dodatkowe powoli zbliżają się ku końcowi, pogoda za oknem jedynie zachęca do przebywania na zewnątrz, gdzie przyroda zaprasza na zieloną trawkę, a piłka woła nas, aby rozegrać kolejny, wspólny mecz. Jednym słowem- czujemy wakacje! Jesteśmy wielce uradowani mogąc spędzać czas z Waszymi pociechami- ciekawymi świata i otoczenia młodymi ludźmi zaskakującymi nas swoim sprytem, intelektem i spostrzegawczością.

Rozmyślając o czasie wolnym, który zbliża się do każdego ucznia nieubłaganie, siedzimy (lub leżymy, jak kto woli) wspólnie w kółeczku snując opowiadania oraz rozmyślając o swoich wakacyjnych marzeniach.

Pomiędzy zajęciami, leniuchowaniem i spacerami wplątujemy kilkadziesiąt minut przeznaczonych na próby przygotowujące do występu z okazji zakończenia roku szkolnego. Jedynie kilka takich spotkań pozwoliło naszym przedszkolakom zapamiętać swoje kwestie i układy taneczne. A wszystko po to, aby każde z dzieci mogło zaprezentować swoje talenty najbliższym sobie osobom, które pojawią się na zakończeniu roku szkolnego organizowanym jak zawsze na deskach sceny Kino Forum Bolesławiec. Z każdym rokiem dzień ten jest pełen wzruszeń, łez i słów skierowanych w stronę naszych przedszkolaków, aby okres wakacyjny był dla nich czasem pełnym przygód, zabawy i błogiego lenistwa, aby po dwóch miesiącach powrócić w nasze progi z nową energią.

Miło jest nam słyszeć pozytywne opinie rodziców, którzy wraz ze swoimi dziećmi kończą przygodę w Nibylandii, by z nowym rokiem szkolnym rozpocząć naukę w szkole podstawowej. Dziękujemy za każde dobre słowa skierowane w naszą stronę, które są dla nas motywacją do dalszego działania.

Czy również uważacie, że Nibylandia jest odpowiednim miejscem dla Waszych dzieci, aby mogły rozwijać się i kształcić w przyjaznym środowisku, pełnym uśmiechu, radości i pozytywnego nastawienia? Jeżeli jesteście tego samego zdania lub jeszcze nie zdecydowaliście o drodze edukacji swoich dzieci, zajrzyjcie na naszą odświeżoną stronę internetową. W zakładce nabór 2024/2025 znajdziecie do wypełnienia kwestionariusz osobowy. Informujemy, że w naszych placówkach pozostało jedynie kilka wolnych miejsc. Chętnie spotkamy się z Wami, aby udzielić szczegółowych informacji. A więc do dzieła! Czekamy na Was!

Data: 18.06.2024