Dobra informacja

Cześć!
Pragniemy się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością, z otrzymania której radujemy się niesamowicie!
Decydując się kilka miesięcy temu na utworzenie żłobka liczyliśmy się z tym, że będzie to proces czasochłonny i długotrwały. Przygotowanie pomieszczeń, niezbędnej dokumentacji i wielu innych działań były kluczowymi etapami w zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia dzieci.
Otóż po wielu tygodniach przygotowań i zrealizowaniu wytycznych nasze prace zostały nagrodzone! Otrzymaliśmy pozytywne opinie Państwowej Straży Pożarnej i Państwowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej. To kolejny wielki krok zbliżający nas do rozpoczęcia działalności Bajlandii.
Uzyskanie pozytywnej decyzji Państwowej Straży Pożarnej to spełnienie norm dotyczących prawidłowego dostępu do dróg ewakuacyjnych, stanu instalacji przeciwpożarowej czy obecność sprzętu gaśniczego. Mamy gwarancję, że nasza przestrzeń spełnia wszystkie normy związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.
Natomiast Państwowa Inspekcja Sanitarno- Epidemiologiczna sprawdza, czy obiekt spełnia wszelkie normy higieniczne i sanitarno-epidemiologiczne. Zadbaliśmy o odpowiednie warunki sanitarne, regularną dezynfekcję, a także o zgodność z wytycznymi dotyczącymi ilości personelu w stosunku do liczby dzieci.
Możecie być spokojni, ponieważ wszystkie niezbędne warunki spełniliśmy. Bezpieczeństwo Waszych pociech jest dla nas najważniejsze.
Dodatkową pozytywną wiadomością będzie pojawienie się naszej placówki w portalu www.empatia.mpips.gov.pl już od pierwszego marca br.
Zachęcamy Was do śledzenia naszych działań, które dynamicznie zmierzają do powitania Waszych dzieci w Bajlandii już wkrótce.
Data: 26.01.2024