Dzielni Piraci kończą przygodę w Nibylandii

Właśnie dotarły do nas zdjęcia upamiętniające wyjątkowy dzień naszych Dzielnych Piratów- najstarszej grupy kończącej przygodę w Nibylandii. Nie mogliśmy ich pozostawić jedynie dla siebie tylko zapragnęliśmy, abyście Wy także je zobaczyli.
Poza wspaniałym spektaklem "Muchy" pod przewodnictwem Pani Karoliny Rosockiej, uczestniczyliśmy również w uroczystym NIBYzakończeniu roku 2023/2024. Dzieci zachwyciły nas piękną recytacją, wyśmienitymi układami tanecznymi, nie wspominając przy tym o Polonezie, będącym istnym arcydziełem w ich wykonaniu.
Żegnailiśmy najstarszych podopiecznych i ich rodziców mając w pamięci cudowne chwile spędzone razem, wspólnie przebyte ścieżki, niezliczone ilości śmiechu, zabawy i nauki. Obserwowaliśmy Wasz rozwój od najmłodszych lat przeobrażający Was w piękne motyle. Dziękujemy Wam, że mogliśmy być częścią Waszego życia.
Nadszedł czas na nowy etap- szkoła podstawowa czeka na każdego z Was z otwartymi rękami oferując kolejną dawkę wiedzy i nowych doświadczeń. Życzymy Wam powodzenia i odnoszenia sukcesów, nowych przyjaźni, radości z nauki oraz wytrwałości, ponieważ nauka czasem może być trudna, lecz pamiętajcie, że wysiłek i pracowitość zawsze przynosią Wam owoce.
Bądźcie ciekawi świata, bawcie się dobrze i pamiętajcie o Nibylandii!
Piękne kadry wykonane są przez Jan Ratajski Fotografia.
Data: 02.07.2024