Dziś w naszym przedszkolu odbył się nieco opóźniony, lecz długo wyczekiwany Dzień Babci i Dziadka, podczas którego nasze przedszkolaki dały z siebie wszystko występując dla kochanych im osób na scenie. Lśniły one niczym małe gwiazdeczki, a ich uśmiechy sprawiły, że serca Babć i Dziadków rozświetliły się jeszcze jaśniej.
Dzieci były niezwykle podekscytowane, prezentując swoje wiersze, piosenki i prace plastyczne. Wasza liczna obecność sprawiła, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy oraz pełen miłości i wzajemnej życzliwości.
Bez nieocenionej pomocy Rodziców nie byłoby tak uroczyście. Dziękujemy Wam z całego serca za przygotowanie poczęstunku i wsparcie udzielone w dniu dzisiejszym. Dzięki temu mogliśmy świętować dłużej i spędzić czas w przyjemniej atmosferze.
Nie może też zabraknąć kilku słów podziękowań płynących w stronę naszych nauczycieli, którzy wraz z przedszkolakami przygotowali wyjątkowe widowiska. Ogromna praca i niezwykłe zaangażowanie każdego z nich, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy były widoczne na każdym kroku.
Zachęcamy Was w wolnej chwili do obejrzenia i polubienia zdjęć, a tymczasem życzymy Wam spokojnego weekendu!
Zespół Niepublicznego Przedszkola Nibylandia
Data: 16.02.2024