Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiejszy dzień jest dniem szczególnym - Dniem Edukacji Narodowej. W związku z tym wszyscy nauczyciele obchodzą swoje święto. Celebrując wyjątkowy czas, nie może zabraknąć kilku słów od nas. W dniu Waszego Święta składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom Bajlandii!
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i ciepło, które każdego dnia przekazujecie maluchom. Mamy ogromne szczęście współpracować z tak zgraną kadrą - osobami empatycznymi, rozumiejącymi potrzeby dzieci, które zawsze stawiają dobro najmłodszych na pierwszym miejscu.
Wasza pasja i oddanie sprawiają, że nasze przedszkole jest miejscem pełnym radości, nauki i bezpieczeństwa. Życzymy Wam wielu sukcesów, satysfakcji z pracy oraz uśmiechów goszczących każdego dnia na Waszych twarzach!
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Data: 14.10.2024