Dzień Hamburgera

Dzień Hamburgera w Nibylandii!

Dzisiejszy obiadek nasze przedszkolaki zapamiętają na długi czas, a to z powodu zaplanowanych zajęć- Kulinarnych Przygód. Postanowiliśmy, że właśnie w porze obiadowej przygotujemy wraz z naszymi milusińskimi najbardziej rozpoznawalną kanapkę świata, tworząc jej własną, ulubioną wersję. Plasterek pomidora, ogórka, liść zielonej sałaty, a może odrobina cebulki?

Dzieci poradziły sobie wyśmienicie z zadaniem postawionym przed nimi, a komponowanie dania przysporzyło im wiele radości i satysfakcji Przedszkolaki nie mogły się doczekać skosztowania swoich przysmaków, a w oczekiwaniu na posiłek, zapachy świeżych warzyw i pysznie doprawionego mięska nie pomagały. W końcu oczekiwanie zostało wynagrodzone! Zobaczcie sami, z jakim apetytem dzieciaczki zabrały się do jedzenia!

A Wy jakie lubicie najbardziej składniki w hamburgerach? Czy znajdują się w nich wyszukane dodatki, czy może wolicie jego klasyczną wersję? Napiszcie o nich w komentarzach!
Data: 31.05.2024