Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty w Nibylandii
Piątkowy poranek był pełen emocji dla nas, naszych przedszkolaków, a przede wszystkim dla Rodziców licznie przybywających do sali konferencyjnej mieszczącej się w Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki. Właśnie ten dzień wybraliśmy, aby zorganizować uroczyste spotkania, podczas których celebrowaliśmy Święto Mamy i Taty naszych milusińskich. Mali artyści przygotowali specjalne występy dla swoich kochanych rodziców- każda piosenka, każdy taniec był wyrazem ich miłości i wdzięczności za Waszą miłość, troskę i uwagę.
Po emocjonujących występach wypełnionych radością, pięknymi prezentami własnoręcznie wykonanymi przez naszych podopiecznych oraz łzami wzruszenia wspólnie udaliśmy się na słodki poczęstunek do przytulnej restauracji Stara Księgarnia, wypełnionej jak sama nazwa wskazuje stosami książek, położonej w malowniczym Rynku Miasto Bolesławiec. Unoszące się aromaty kawy, herbaty i słodkich wypieków pozwoliły nam w pełni cieszyć się tym dniem. Magiczne chwile zostały uchwycone w obiektywie aparatu Fotobambino, będące wspaniałą pamiątką miłego dnia. Rzecz jasna, podzielimy się z Wami efektami pracy już wkrótce.
Uważamy, że Dzień Mamy i Taty jest wyjątkową okazją, aby zatrzymać się na chwilę i docenić te małe, codzienne momenty tworzące największe szczęście. Mowa tu o bezwarunkowej miłości dzieci do rodziców, pragnących jedynie bliskości swoich najważniejszych osób na świecie, a gdy ta potrzeba zostaje zaspokojona, wszystko inne przestaje się liczyć.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie tegoż wyjątkowego dnia dla naszej przedszkolnej rodzinki, którym mogliśmy się radować i czerpać satysfakcję z więzi budowanej wspólnie przez lata. Wasza obecność była dla nas najpiękniejszym dowodem, jak ważne dla Was są te chwile.
Tymczasem życzymy Wam spokojnego popołudnia, a wszystkim Mamusiom i Tatusiom uśmiechu i radości.
Data: 26.05.2024