Dzień Postaci z Bajek

No i stało się! Kolejną zabawę kostiumową, której motywem przewodnim było odwzorowanie swoich ulubionych, bajkowych bohaterów mamy za sobą. 

Dzisiejszego dnia Przedszkole Nibylandia wypełniło się kolorami i fantastycznymi przebraniami. Nasze przedszkolaki już od najwcześniejszych godzin przybycia z radością i szerokim uśmiechem witały kadrę pedagogiczną zaskakując kreatywnością i pomysłowością swojego ubioru. 

Jak to w Nibylandii bywa, nasze przedszkole przeistoczyło się w magiczną krainę, w której mogliśmy spotkać wróżki, księżniczki, superbohaterów, rycerzy oraz pracowite pszczółki czy skaczące żabki. 

Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy zabawę z mnóstwem wesołej muzyki, przy której dzieci wykazywały swoje umiejętności poruszania się, a w przerwie czekał na nich słodko- owocowy poczęstunek, aby nabrały sił przed zaplanowanymi konkursami i kolejnymi pląsami. 

Nikt nie wyszedł dziś z Nibylandii niezadowolny. Jedynie widoczne było delikatne zmęczenie, które po chwili ustąpiło, aby przeżyte wydarzenia opowiedzieć zainteresowanym Rodzicom. Czy potwierdzacie nasze zdanie?

Data: 06.11.2023