« Powrót

5. czerwca 2014 odbył się kolejny festyn rodzinny z okazji Dnia mamy, Dnia dziecka oraz nadchodzącego wielkimi krokami Dnia Taty. Był to już trzecie takie wydarzenie dla PN Nibylandia oraz pierwsze dla PN Zielona Nibylandia! 

Po raz pierwszy został rozegrany Rodzinny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, w którym zwyciężyli rodzice z grupy Dzwoneczka z Zielonej Nibylandii - i to właśnie w sali ich dzieci puchar zamieszka przez najbliższy rok ;) 

Poza samym turniejem w programie były także różne inne atrakcje, takie jak: przejazd bryczką, kucykiem, jak również gokartem, pokaz modeli zdalnie sterowanych grupy Modelarze BC, konkurencje sportowe organizowane przez Straż Miejską w Bolesławcu oraz Football Academy z Bolesławca, występ klauna i zjeżdżalnie, pokaz zastępów Straży Pożarnej, malowanie twarzy, pokaz tańca orientalnego w wykonaniu mamy naszego przedszkolaka, wystawa prac dzieci z zeszłorocznego projektu plastycznego Glinolandia 2013' i inne. 

....Ale dla nas najważniejsze było samo rozpoczęcie, w trakcie którego dzieci wręczyły swoim RODZICOM wykonane dużo wcześniej ceramiczne prace. Były to piękne ręcznie wykonane ceramiczne domki przedstawiające rodzinę oraz w Zielonej Nibylandii podstawki pod kubek z odbitą rączką dziecka :) 


 

::::::::::::::::::::::::::::::Galeria ZdJĘć:::::::::::::::::::::::

....o nas w mediach

 
Copyright © 2013 Nibylandia • 1049332 odwiedzin Reset.pro