Jesteśmy ciekawi, jak mija u Was popołudnie? U nas wyśmienicie, a to za sprawą Jasełek zorganizowanych dla społeczności przedszkola w Bolesławieckim Ośrodku Kultury- Międzynarodowym Centrum Ceramiki.

Nareszcie- czas niechcianych wirusów i przeziębień dobiega końca (to z ich powodu zmuszeni byliśmy przełożyć termin wydarzenia) a to pozwoliło nam spotkać się, aby obejrzeć występ grupy Dzielnych Piratów.

Nasze przedszkolaki od kilku tygodni pracowały nad przygotowaniem tego wyjątkowego przedstawienia ucząc się kolęd, tańców i wierszyków, aby stworzyć niezapomniany spektakl. Dziś z radością możemy powiedzieć, że nasze małe gwiazdy błyszczały na scenie jak prawdziwe aniołki.

Początkowo wszyscy byli troszeczkę zestresowani, ale kiedy tylko rozległy się pierwsze dźwięki kolęd, a aktorzy pojawili się na scenie w swoich uroczych kostiumach aniołków, pastuszków czy króli, sala wypełniła się brawami i okrzykami radości. Nasze dzieciaki nie tylko zachwyciły swoimi talentami artystycznymi, ale także pokazały ogromną odwagę i pewność siebie. Ich uśmiechy, błyszczące oczka i entuzjazm zdobyły serca wszystkich obecnych.

Możemy Wam śmiało przekazać, że jesteśmy zauroczeni naszymi przedszkolakami i ich zaangażowaniem. Był to wspaniały występ dla Rodziców i najbliższych osób naszych podopiecznych, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Wasza obecność sprawiła, że było to jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane.

Data: 05.01.2024