« Powrót

Koncerty i Teatrzyki  - rok szkolny 2014/2015  

                                                 

  • Poniedziałek, 27.10.2014 r. – godz. 14:00-14:30 – sala konferencyjna BOK-MCC - II p.                    
„Z MUZYCZNĄ WIZYTĄ W KUBAŃSKIEJ WIOSCE” – Koncert, w trakcie którego przeniesiemy się do kubańskej wioski, by wraz z małym Pedro poznać ciekawe tradycje i zwyczaje oraz oryginalne instrumenty (konga, bongosy, timbalesy, maracasy, guiro, tres cubanos, gitary). Wraz z kubańskim zespołem zapraszamy do zabawy w rytmie salsy, samby i cha-cha. Czas trwania – 30 min.
Wykonawcy: Zespół Tropical Fuego Latino (Rafael Soyer, Victor Martinez, Israel Domingues), Jerzy Skrzypczak – prowadzenie koncertu.
 
 
  • Środa, 26.11.2014 r. – godz. 10:00 – 10:50 - sala konferencyjna BOK-MCC - II p.
„WYCZARUJMY SOBIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” – spektakl w wykonaniu Krakowskiego Teatru Iluzji jest wspólną zabawą artystów z widownią przy czynnym współudziale widza. Dwóch iluzjonistów bawi i zadziwia widzów magicznymi sztuczkami zdradzając sekrety i magiczne zaklęcia. Atrakcyjność podnosi udział małych zwierzątek. Program Kostiumowy przenoszący widza do świata Czarów i Magii z głównym. Bohaterem, czyli samym świętym Mikołajem i jego pomocnikiem Elfem. Oprawa sceniczna, muzyczna – czas trwania ok. 50 min. W trakcie trwania programu przewidziany jest występ na scenie Dzieci z widowni
Copyright © 2013 Nibylandia • 1049233 odwiedzin Reset.pro