Kilka dni spędzonych razem!

Oto podsumowanie kilku ostatnich dni, które mieliśmy okazję spędzić razem.

Początki mogły być wyzwaniem zarówno dla maluchów, jak i dla rodziców. Oswajanie się z nowym otoczeniem, nauczycielami i rówieśnikami to proces, który wymaga czasu. Dbaliśmy z wielkim zaangażowaniem, aby dzieci czuły się bezpieczne, kochane i rozumiane. Pragniemy Wam przekazać, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zawiązują się nowe przyjaźnie, uczestniczymy w życiu przedszkola, a gdy pogoda na to pozwala, wychodzimy na spacerki i po prostu cieszymy się swoim towarzystwem.

W Bajlandii otwieramy drzwi do świata wiedzy i kreatywności. Jest to miejsce pełne radości i beztroskiej zabawy. Wspólnie bawimy się tworząc niesamowite światy z klocków, rozwijając talenty podczas malowania czy tańcząc z uśmiechami na twarzach. Zabawy te nie tylko rozwijają umiejętności społeczne, ale także kształtują wyobraźnię i wspierają rozwój fizyczny.

Dla wielu maluszków pobyt w żłobku jest to pierwszy krok w fascynującej podróży edukacyjnej. Cieszymy się wspólnie tym magicznym okresem i możemy śmiało powiedzieć, że Wasze maluchy zdobywają nowe umiejętności każdego dnia.

P.S. Ktoś bardzo wyjątkowy w czerwonej czapce, z białą brodą i workiem pełnym prezentów się u nas w tym tygodniu pojawił wraz ze swoim miłym pomocnikiem. Zobaczcie sami!

Data: 08.12.2023