Lipiec miesiącem odpoczynku

Drogie Dzieci
Zbliżamy się do końca wyjątkowego roku w naszym przedszkolu. Był to czas pełen radości, nauki i niesamowitych przygód, w trakcie którego obserwowaliśmy Wasz rozwój i nabyte umiejętności. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Waszą niekończącą się energię, ciekawość świata oraz uśmiechy, które sprawiały, że każdy dzień był wyjątkową przygodą.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców. Zaufanie i wsparcie, jakim nas obdarzyliście powierzając swoje największe Skarby w naszą opiekę, są nieocenione. Wasza pomoc i zaangażowanie pomogły w zrealizowaniu wielu projektów, wyjazdów i wspólnych uroczystości.
Przed nami zasłużony, miesięczny czas odpoczynku umożliwiający nabranie nowych sił. Spędzimy czas z rodziną i przyjaciółmi czerpiąc radość z letnich chwil. Życzymy Wam, aby te wakacje były pełne słońca, radości i niezapomnianych momentów.
Do zobaczenia po wakacjach, kiedy z nową energią powrócimy do Nibylandii, aby kontynuować naszą wspólną podróż pełną odkryć i wspaniałych przygód.
Dla naszych najstarszych podopiecznych, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w szkole podstawowej, przygotowaliśmy ostatni upominek- są to specjalne, glinane medale, stworzone przy współpracy z Blue Ceramic Bolesławiec upamiętniające wspólne chwile w Nibylandii. Dziękujemy Wam za wszystkie lata. Życzymy Wam radości z odkrywania nowych miejsc, otwartych umysłów i wiatru w skrzydłach. Bądźcie szczęśliwi i pamiętajcie o nas!
Data: 31.07.2024