Mali pomocnicy!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłą historią, która pokazuje, jak małe rączki mogą wspólnie tworzyć duże cuda. Przedszkolaki z Nibylandii postanowiły nieść pomoc i radość naszym maluszkom, angażując się w projekt wyposażania sali w nowe, wygodne krzesełka. Dzieci ochoczo przystąpiły do akcji, by pomóc małym kolegom i koleżankom.

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie pęd życia niestety dość często zaciera uczucie troski o innych, w naszych placówkach od najwcześniejszych lat pomagamy zrozumieć każdemu małemu człowiekowi, jak ważna jest wrażliwość i zrozumienie uczuć innych.

Wierzymy, że najmłodsze pokolenie może być nie tylko zdolne intelektualnie, ale także wzrastać w duchu empatii, współpracy i chęci niesienia bezinteresownej pomocy. Pielęgnując te wartości budujemy społeczność, w której każde dziecko może czuć się akceptowane i wspierane.

Zostało nam jedynie podziękować młodym wolontariuszom za ich zaangażowanie i wielkie serca. Dzięki nim nasza przestrzeń edukacyjna stała się jeszcze bardziej przyjazna i barwna.

Brawo dla naszych małych pomocników!

Data: 14.12.2023