Odwiedziny BADE

Dziś chcielibyśmy się z Wami podzielić relacją z nietypowego spotkania naszych nauczycieli z grupą dzieci uczęszczających obecnie do klasy pierwszej i drugiej szkoły podstawowej w Bolesławiecka Akademia Dobrej Edukacji, które początki swojej edukacji spędziły w Nibylandii.
Pomysł na zorganizowanie tego typu wydarzenia zaproponowały dzieci, które najwyraźniej stęskniły się za Panią Elą i Panią Brygidą. Panie zaś, gdy tylko otrzymały zaproszenie, nie wahały się ani chwili- ustaliły najbliższy dogodny termin i wyruszyły w drogę. Nie była ona oczywiście długa, lecz bardzo emocjonująca. Kilkuletnich więzi budowanych z przedszkolakami nie zapomina się od razu. W głowie nadal pozostają wspomnienia i chwile radości.
Dzień ten przyniósł nam wszystkim wiele uśmiechu, ciepłych słów i wzruszeń! Skłonił nas także do refleksji nad czasem, który dość szybko upływa. Wspominaliśmy, jak jeszcze niedawno witaliśmy każdy nowy dzień w swoim gronie w Nibylandii, a teraz możemy być świadkami rozwoju młodych ludzi, chłonnych nauki i nowych wyzwań w przyjaznej atmosferze.
Ciekawi nas bardzo, jak radzą sobie nasze przedszkolaki w innych szkołach. Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na takie spotkania, podczas których będziemy mogli zobaczyć się z Wami ponownie!
Zapraszamy do kontaktu.
Data: 05.03.2024