Odwiedziny Teatrzyku Blaszany Bębenek

Teatrzyk Blaszany Bębenek ponownie zawitał w Nibylandii. Tym razem grupa wyjątkowych aktorów opowiedziała naszym przedszkolakom historię [dwóch skrzatów, którzy na polecenie króla wyruszyli do lasu, aby odnaleźć roślinę do sporządzenia mikstury, która pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. ... Spektakl przybliżył widzom, czym jest prawdziwa przyjaźń oraz dlaczego nie ufać znajomym].
Dzieci wsłuchiwały się w opowiadanie z ogromnym zaciekawieniem, a interakcja publiczności z aktorami jest zawsze cudowna. Wiemy jedno: dzieciaki uwielbiają tego typu rozrywkę oferowaną w naszych placówkach- śmiechy, zadowolenie i radość są zawsze gwarantowane.
Dobór prezentowanych treści w naszym przedszkolu jest świadomy, ponieważ naszą misją jest kształtowanie i przekazanie wartościowych cech naszym podopiecznym, którzy wyrosną na odważnych, ambitnych i pełnych charyzmy młodych ludzi, dążących z pasją do celu.
Pielęgnowana w nich wrażliwość odgrywa kluczową rolę w formowaniu ich osobowości i relacji z otoczeniem, ma ona także istotny wpływ na zdrowie psychiczne i zaangażowanie społeczne.
Staramy się na każdym etapie rozwoju małego człowieka odkrywać nowe talenty i umiejętności przedszkolaków, a dzisiejszy dzień nam w tym pomógł dostarczając wielu pozytywnych emocji.
Data: 21.02.2024