Odwiedziny Teatrzyku Blaszany Bębenek

Słoneczko pojawia się już coraz częściej, a my wykorzystujemy tę okoliczność i udajemy się wraz z przedszkolakami na przechadzki po okolicznych parkach, jak również oddajemy się zabawom w pobliskim placu zabaw, a wtedy radości i uśmiechu naszych podopiecznych nie zliczymy, ponieważ jest ich tak wiele. Odliczamy też niecierpliwie do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, która zawita do nas już wkrótce i mamy nadzieję, że z pełnym zaangażowaniem pobudzi zieleń do życia, a wtedy wszystko wydaje się piękniejsze!
Poza codziennymi aktywnościami zaplanowanych mamy wiele dodatkowych zajęć, wśród których rzecz jasna, nie zabrakło ostatnio wizyty grupy teatralnej Blaszany Bębenek. Gdy tylko pojawiają się aktorzy, dzieci doskonale wiedzą, co za chwilę nastąpi. Ponownie przenieśliśmy się w świat sztuki i wyobraźni. Tym razem przedstawienie zatytułowane „Przygody Mieszka” opowiadało o początkach naszego państwa, a ciekawie wplatające się prawdziwe zdarzenia opowiedziane były w sposób bardziej przystępny dla dzieci.
Poza widowiskiem, obeznanie w sztuce jest niezmiernie ważnym elementem dla rozwoju emocjonalnego małych przedszkolaków, ich edukacji czy też pewnego rodzaju inspiracji. Z tego powodu bardzo chętnie zapraszamy naszych zaprzyjaźnionych twórców, którzy za każdym razem angażują się w swoją pracę i komunikację z najmłodszymi na 100 procent.
Dziękujemy za wspaniałe popołudnie z Wami i do zobaczenia podczas następnej wizyty.
Data: 19.03.2024