Ola

Mocne strony przedszkola to przede wszystkich wysoce wykwalifikowana kadra. Przedszkole oferuje wiele dodatkowych zajęć m.in. zajęcia języków obcych czy też ogólnorozwojowe. Ponadto dobrym atutem przedszkola jest jego usytuowanie. Obok przedszkola znajduje się duży płac zabaw. Bardzo zależało mi , żeby dziecko miało możliwość codziennych spacerów :) Moje dziecko od momentu uczęszczania do przedszkola Nibylandia nabyła umiejętności w różnych dziedzinach życia, zaczęła ładnie wypowiadać się a także zauważać świat dookoła dzięki zajęciom prowadzonym w przedszkolu np . Zajęcia dotyczące pierwszej pomocy czy też uświadamianie patriotyzmu. Dziecko zaczęło zauważać wiszące flagi na budynkach, gdzie wcześniej nie zwracała na to uwagi. Ogromne podziękowania za zaangażowanie w każdy występ z okazji Dnia Mamy i Taty  - ogromna praca, a dla mnie Rodzica, wielkie wzruszenie.  Dziękuję za pomoc w wychowywaniu mojego dziecka.