Olimpiada Bezpiecznego Malucha

Grupa Kapitana Haka w akcji!
Wspominamy wczorajszą Olimpiadę Bezpiecznego Malucha zorganizowaną przez Straż Miejska w Bolesławcu. Cóż to był za dzień! Slalomy, przeszkody oraz wiele łamigłówek czekało na przedszkolaków z bolesławieckich placówek w sali gimnastycznej Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu. Chęć sportowej rywalizacji unosiła się w powietrzu. Mnóstwo radości z pokonywanych labiryntów zaznali nasi dzielni podopieczni z szerokimi uśmiechami, którego również nie zabrakło przy lekkim fiknięciu koziołka (nasza Z. cała i zdrowa ).
Wspaniała publiczność kibicująca naszej drużynie była niezastąpiona! Przedszkolaki dopingowały swoich faworytów dodając im okrzykami i brawami wielkiej otuchy!
Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom zdobiący teraz naszą ścianę sukcesów, która co chwila powiększa się o nowe przedmioty. Każda z drużyn biorących udział w wydarzeniu zdobyła I miejsce, co pomaga w tworzeniu pozytywnego, wspierającego środowiska promującego zdrowy rozwój fizyczny i emocjonalny.
Data: 14.06.2024