Pasjonujące zajęcia z robotyki

Dziś na pierwszym planie robotyka!
Zajęcia z robotyki wprowadziliśmy w najstarszych grupach wychodząc z założenia, że zostaną one dobrze przyjęte przez naszych podopiecznych. I tak się właśnie stało. Ileż fascynujących klocuszków, połączeń i wszelakich kabelków można znaleźć w pudełeczkach przygotowanych przez prowadzącego- Pana Pawła, z których to powstają liczne pojazdy, postacie i wiele innych konstrukcji. A Pan Paweł co chwilę wymyśla nowe zadania, w których nasze przedszkolaki tak chętnie uczestniczą. Nic tak nie pomaga w przyjmowaniu nowej dawki wiedzy, jak nauka połączona z zabawą, a to lubimy najbardziej.
Zdradzimy Wam, że w naszych grupach znajduje się kilku fascynatów budowania z klocków czekających na piątkowe zajęcia i przyznamy, że stworzone przez nich dzieła zaskakują pomysłowością i kreatywnymi rozwiązaniami. A gdy dochodzi do tego możliwość wprawienia konstrukcji w ruch, naszym oczom ukazują się niezapomniane widoki.
Wiadomym jest, że praca w grupie pozwala na „zarażenie” innych swoją energią i zaangażowaniem, czego często jesteśmy świadkami w trakcie prowadzenia zajęć. Rozpoczęcie godzinnego programu naszpikowanego nowymi narzędziami pozwala na wyrażenie swoich emocji, które widoczne są w każdym uśmiechu przedszkolaków.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizowanego planu, co czyni naszą placówkę wyjątkowym miejscem, pełnym pasji i możliwości rozwoju Waszych dzieci bawiących się przy tym wyśmienicie.
Są to nie tylko wspomniane zajęcia z robotyki. Pozostałe z nich przedstawimy Wam już wkrótce, a tymczasem zostawiamy kilka zdjęć obrazujących radość naszych przedszkolaków.
Mamy nadzieję, że tak jak my, Wy również oczarujecie się uśmiechami przedszkolaków. Życzymy Wam dobrego dnia!
Data: 12.04.2024