Pasowanie Przedszkolaków

Przed południem nasze kochane Dzwoneczki wzięły udział w uroczystej ceremonii Pasowania Przedszkolaka, podczas której oficjalnie stali się członkami naszej wielkiej przedszkolnej społeczności. To dla nas szczególna chwila pełna radości, wzruszenia i uśmiechu.

Każde dziecko otrzymało ceramiczny medal „PRAWDZIWY PRZEDSZKOLAK” symbolizujący ich przynależność do naszego przedszkola. To również nasza obietnica informująca o tym, że zawsze będziemy tu dla nich, wspierając, ucząc i ciesząc się każdym ich sukcesem.

Życzymy wszystkim naszym Przedszkolakom niezliczonych chwil radości, odkrywania tajemnic świata i bezpiecznej podróży przez fascynujący świat edukacji przedszkolnej.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za dzisiejsze przybycie. Wasze pociechy mogły przeżywać ekscytujące chwile w gronie najbliższych, przez co czuły się swobodnie i bezpieczne. Razem z Wami cieszymy się z kolejnego kroku w rozwoju maluchów i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość.

Data: 19.12.2023