Wiosno, jak dobrze, że jesteś! Nie mogliśmy się doczekać Twojego przyjścia!
Coroczną tradycją Nibylandii jest wyprawa zwieńczona przy bulwarze nad Bobrem, gdzie symbolicznie żegnamy zimę wrzucając kilka kamyczków do rwącej rzeki. Lecz zanim dziś to nastąpiło, pokonaliśmy sensoryczną ścieżkę Pani Wiosny, przy której była wiele zabawy i radości.
Przy tak słonecznej pogodzie postanowiliśmy pozostać dłużej w tym pięknym miejscu, które nasze dzieciaki uwielbiają ze względu na wszechogarniającą zieleń i możliwość wykorzystania terenów do aktywnych zabaw. Obserwowaliśmy naturę budzącą się do życia po zimowej drzemce wsłuchując się przy okazji w śpiew ptaków zwiastujący powitanie wiosny na dobre, a przekąski przygotowane w plecaczkach przez rodziców jeszcze bardziej umiliły nam te chwile.
Wiosną mamy zaplanowanych dla naszych przedszkolaków wiele aktywności, wśród których nie zabraknie wycieczek po naszym mieście oraz kilku wyjazdów poznawczych. Zapowiada się przed nami wspaniały okres, który spożytkujemy na nauce i zabawie.
Meldujemy, że jesteśmy gotowi na nowe przygody!
A Wy jak spędzacie dzisiejszy dzień?
Data: 21.03.2024