Powitanie Świętego Mikołaja

Zdradźcie nam, czy wierzycie w fakt, że małe Elfy- pomocnicy wiadomo kogo, przez cały rok tworzą w swojej pracowni świąteczne prezenty, aby w tym jednym, wyjątkowym dniu przybył Święty Mikołaj i obdarzył mini najbliższych sprawiając radość nie do opisania? My wierzymy całym sercem i dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w ekscytującym dla naszych przedszkolaków wydarzeniu! Gościliśmy w naszym progach samego Świętego Mikołaja!
Przedszkolaki od rana były niecierpliwe czekając na spotkanie z Panem w czerwonym stroju, z białą brodą i workiem pełnym prezentów.
Na wyczekiwane spotkanie specjalnie przyozdobiliśmy przedszkolne sale w kolorowe bombki, gwiazdki i cudnie migoczące światełka, a wśród mikołajkowych zawirowań znaleźliśmy także czas na pamiątkową sesję zdjęciową ze Świętym Mikołajem.
Dzisiejszy dzień nie tylko dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń- wszyscy poczuliśmy, że Święta są tuż, tuż.
Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny oraz wspólne skosztowanie aromatycznego piernika przy kubku gorącego mleka, tym bardziej, że droga do naszego przedszkola nie była całkiem prosta, co zobaczyć możemy na zdjęciu poniżej.
Data: 06.12.2023