Rekrutacja trwa!

WOW!

Musimy przyznać, że zaskoczyliście nas niesamowicie i już tłumaczymy dlaczego. Nasza reakcja dotyczy trwającej rekrutacji do grupy żłobkowej, rozpoczynającej swoje działania od 01.12.2023. Ale zacznijmy od początku.

W rodzimym Przedszkole Niepubliczne Nibylandia, od którego wszystko się zaczęło, było i nadal jest zyskanie zaufania rodziców/opiekunów, którzy powierzyli swoje największe skarby w naszą opiekę. Na przestrzeni ponad dwunastu lat prowadzenia działalności nauczyliśmy się, że budowanie wzorowej relacji z dziećmi oraz ich rodzicami, a także tworzenie przyjaznej społeczności to jeden z najważniejszych filarów sprawnego funkcjonowania placówki oświatowej.

To właśnie w Nibylandii, pewnego słonecznego dnia, w trakcie wewnętrznego spotkania kadry pedagogicznej, narodziła się idea utworzenia nowej grupy dla najmłodszych szkrabów. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym najmłodsze dzieci, często dopiero rozpoczynające żłobkową przygodę, poczują się swobodnie, a etap adaptacji przebiegnie bezstresowo.

Sądząc po ilości otrzymanych zgłoszeń, telefonów i dobrych słów jesteśmy pełni nadziei, że Bajlandia stanie się takim samym miejscem, jakim jest Nibylandia: przestrzenią, w której każdy czuje się bezpiecznie, a spędzony w niej czas umyka za szybko.

Wasze opinie na temat prowadzonych placówek to dla nas bardzo dobry znak, że pracę, którą pracą byśmy nie nazwali tylko zamiłowaniem, wykonujemy zadowalająco. Nie możemy się doczekać nadchodzącego miesiąca grudnia, w którym to poznamy siebie nawzajem i rozpoczniemy nowy okres pełen zabawy, uśmiechu i radości.
Data: 09.11.2023