Rozpoczynamy nabór 2024/2025 do Bajlandii

Bazując na doświadczeniu prowadzenia Przedszkole Niepubliczne Nibylandia zdecydowaliśmy się na utworzenie nowego oddziału dla najmłodszych. Liczyliśmy na duże zainteresowaniem tematem, lecz Wasz odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Pragniemy Wam serdecznie podziękować za każde dobre słowo, które usłyszeliśmy. A Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki i ogromnej ilości zgłoszeń do żłobka, postanowiliśmy stworzyć miejsce dla nowej grupy maluszków z rocznika 2022 i już teraz uruchomić do niej zapisy.

Dlaczego warto wybrać Żłobek Bajlandia?

- Dbamy o każde dziecko indywidualnie, szanując jego potrzeby i tempo rozwoju

- Program edukacyjny realizowany w naszej placówce oparty jest na zabawie i eksploracji, wspierający rozwój emocjonalny, społeczny oraz poznawczy

- Nasza kadra pedagogiczna to osoby o wielkim sercu, posiadające bogate doświadczenie w opiece nad najmłodszymi

- Twoje dziecko rośnie w kreatywnym i bezpiecznym środowisku, oferujący opiekę opartą na nowoczesnych metodach pedagogicznych

- Przyjazna atmosfera, sprzyjająca poczuciu bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci oraz ich rodziców

Jak wyrazić chęć uczęszczania Waszych pociech do Bajlandii? W bardzo prosty sposób!

Wystarczy, że otworzycie link zamieszczony poniżej, w którym znajdziecie dedykowany formularz zgłoszeniowy, a my odezwiemy się do Was.

Nie zwlekajcie, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Skontaktuj się z nami już dziś, aby zapewnić swojemu dziecku najlepszy start w życie!

Do zobaczenia!

Data: 02.02.2024