Śniadanie Wielkanocne

Wczorajszy dzień upłynął nam zdecydowanie za szybko. Już od samego poranka w przedszkolu panowała radosna atmosfera. Rozpoczęliśmy świąteczny czas wielkanocny wspólnym, uroczystym śniadaniem, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć jajek. Przed posiłkiem tradycyjnie zagraliśmy w stukanie jajeczkami. Pierwsze z nich zostało delikatnie muśnięte o drugie, a potem następne i następne. Nikt nie mógł przewidzieć, które jajko okaże się zwycięzcą, dlatego zabawa ta była jeszcze bardziej ekscytująca.
Następnie nadszedł czas na wyjście do parku, gdzie czekał na nas nieoczekiwany gość! Zajączek przybył do naszych lekko zaskoczonych przedszkolaków, niosąc ze sobą słodkie niespodzianki! Mnóstwo zabawy, poszukiwań wśród trawy czekoladowych jajeczek rozbudziło tylko w naszych przedszkolakach chęć kolejnych przygód. A dla dzieci, które dziś nie mogły być z nami, Zajączek zostawił słodkości w worku. Czekają one na Was w naszych placówkach, gdzie będziecie mogli je odebrać tuż po przerwie świątecznej. Nasze przedszkolaki przekazały nam wiele szczęśliwych uśmiechów, dzieląc się swoim szczęściem.
Drodzy Rodzice/ Opiekunowie, Drogie Dzieci!
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokojnych chwil w gronie najbliższych, mnóstwa radości, słodkich niespodzianek i mokrego Śmigusa Dyngusa! Niech każdy ten moment będzie pełen uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Życzymy również, aby świąteczny nastrój ogarnął Wasze serca, niosąc ze sobą pokój i miłość trwające nie tylko w czasie świąt, ale przez cały rok!
My także udaliśmy się na odpoczynek, aby w pełni zregenerowani powrócić do Was już we wtorek. Czekamy na Was, drogie Dzieci od 6:30 z uśmiechami i nową energią. Do zobaczenia.
Kadra Pedagogiczna Przedszkola Niepublicznego Nibylandia
Data: 30.03.2024