Teatr Rodziców zaprasza na spektakl!

Aktorzy, reżyser, dyrektor przedszkola oraz Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki serdecznie zapraszają Was do magicznego świata teatru!

Przedszkole Niepubliczne Nibylandia ma zaszczyt zaprosić Was na nasz czwarty spektakl, który tym razem będzie wystawiany w ramach projektu Teatru Rodziców. Już od 2013 roku rodzice angażują się w tworzenie spektakli dla naszych dzieci, a teraz chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich do wspólnego przeżycia niezapomnianych chwil jako widzowie.

W tegorocznym spektaklu, zatytułowanym "Bajka Kołowrotka" autorstwa Marii Schejbal, zobaczycie Waszych rodziców w zupełnie nowej roli - na scenie jako aktorów. Magdalena Dąbrowska, utalentowana aktorka i reżyserka, która od samego początku prowadzi nasz Teatr Rodziców, wraz z niesamowitymi rodzicami przygotowała dla Was piękną opowieść o przygodach Kołowrotka.

Oto obsada naszego spektaklu:

• Królewna I - Kaja Potocka-Latawiec
  • Królewicz I - Adam Medyński
  • Cesarz - Krzysztof Milko
  • Wielkie Głowy - Ariel Orłowski i Krzysztof Milko
  • Kołowrotek - Brygida Wacławiak
  • Królewna II - Marta Słocka-Momotiuk
  • Królewicz II - Jacek Kojder
  • Liście - Marta Kojder
  • Motyl I - Hania Wołoszyn
  • Motyl II - Hania Momotiuk
  • Królewna III - Iwona Wołoszyn
  • Królewicz III - Ariel Orłowski
  • Smokodyl - Ariel Orłowski
  • Głosy/Strachy - Marta Słocka-Momotiuk i Marta Kojder
  • Czas - Paula Czulat

• Reżyseria - Magdalena Dąbrowska
  • Kostiumy - Aktorzy
  • Scenografia - Ariel Orłowski, Mirosław Goleniewicz, Magdalena Dąbrowska
  • Światła, dźwięk - pracownucy Kina Forum

Mamy również przyjemność poinformować, że nasz spektakl zostanie wystawiony na scenie Kina Forum w Bolesławcu. Premiera odbędzie się w piątek, 23 czerwca 2023 roku, w Dzień Ojca :) Będziemy mieli trzy przedstawienia:

• o godzinie 9:00, które będzie dedykowane gościom aktorów i dzieciom z Przedszkola Niepublicznego Nibylandia oraz uczniom Szkoły Podstawowej BADE,
  • o godzinie 10:00, na które serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki z przedszkoli niepublicznych z Bolesławca,
  • oraz o godzinie 12:00, które będzie ostatnim spektaklem skierowanym do dzieci z przedszkoli publicznych i mieszkańców Bolesławca!

Łącznie nasz spektakl obejrzy ponad 1000 małych widzów.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nad naszym spektaklem objął patronat honorowy Pan Kornel Filipowicz - Dyrektor Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki. To dla nas wielka duma i zaszczyt.

Zapraszamy Was wszystkie, drogie przedszkolaczki, na tę wyjątkową przygodę teatralną. Przyjdźcie całymi grupami przedszkolnym, aby móc wspólnie delektować się pięknem sztuki teatralnej.

Aby zarezerwować miejsca na spektaklu, prosimy o kontakt z Panią Natalią Sybilską pod numerem telefonu 797629156. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Panią Natalią - chcemy zapewnić wspaniałą atmosferę podczas spektaklu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Spotkajmy się na spektaklu i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia!

Z pozdrowieniami - Teatr Rodziców z Przedszkola Niepublicznego Nibylandia!

Data: 18.06.2023