Uroczyste zakończenie roku 2023/2024

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Nibylandii, a jest to dla nas zawsze szczególny moment skłaniający do refleksji nad minionym czasem. Ostatnie miesiące były pełne wyzwań, które przede wszystkim obfitowały w niezapomniane chwile – zajęcia, wycieczki, zabawy i oczywiście- naukę.
Każdy dzień spędzony z Wami był wyjątkowy. Wspólne projekty i wyjazdy to czas, który wzbogacał naszą wiedzę, ale też zbliżał nas do siebie, budując długoletnie więzi. Wasze zaangażowanie, entuzjazm i otwartość na nowe doświadczenia były inspiracją dla nas wszystkich.
Żegnaliśmy dziś naszych najstarszych wychowanków, którzy urozmaicili nam czas spektaklem teatralnym „Muchy”, przygotowanym wraz z niezastąpioną Panią Karoliną Rosocką. Występ ten wypełniony był humorem, zaskakującymi dialogami i cudowną publicznością, która zwieńczyła pokaz gromkimi brawami. W naszej pamięci pozostaną wspaniałe chwile spędzone z Wami. Mamy nadzieję, że Nibylandia pozostanie na zawsze w Waszych sercach. Liczymy, że odwiedzicie naszą placówkę, gdy już oswoicie się z nowym miejscem, jakim jest szkoła podstawowa. Chętnie poznamy historie rozpoczęcia nowego etapu Waszego życia.
Kochane Dzieci- dziękujemy Wam za uśmiechy, radość i energię, którą wnosiliście do naszej przedszkolnej społeczności. Wasza ciekawość, chęć do nauki i zabawy były dla nas nieustannym przypomnieniem, dlaczego tak bardzo kochamy to, co robimy. Życzymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji, pełnych słońca, przygód, odpoczynku i wielu pięknych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i najbliższych.
Rodzicom zaś chcemy podziękować za nieustanne wsparcie, zaufanie oraz za to, że zawsze byliście obok, gotowi do współpracy. To dzięki Wam mogliśmy wspólnie tworzyć tak ciepłą i bezpieczną atmosferę, w której każde dziecko mogło się rozwijać i realizować swoje zainteresowania.
Dziękujemy wszystkim pracownikom przedszkola oraz osobom prowadzącym zajęcia dodatkowe za przekazywane pasje i włożone serce w pracę z dziećmi. Znaczy to dla nas bardzo wiele, ponieważ rozwój dzieci stawiamy na pierwszym miejscu.
Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację dzisiejszego dnia pełnego wzruszeń, a w szczególności dyrektorowi Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki i pracownikom Kino Forum Bolesławiec.
Nie żegnamy się ostatecznie, ponieważ nasze przedszkole funkcjonuje niezmiennie do końca lipca i do tego czasu będziemy się cieszyć swoją obecnością. Relację zdjęciową opublikujemy już niebawem!
Życzymy Wam spokojnego wieczoru.
Data: 20.06.2024