VIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej POZYTYWKA

Witajcie!

Pragniemy się z Wami podzielić informacją o uczestnictwie w VIII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Pozytywka”, reprezentujące nasze przedszkole niezmiennie od dwóch lat przez grupę Piotrusia Pana. 

Lekka trema nie przeszkodziła naszym małym artystom. Radość, dodawanie wzajemnej otuchy oraz ujrzenie zadowolonej publiczności składającej się z uśmiechniętych buziek pozostałych uczestników konkursu pozwoliło przedstawicielom Nibylandii na pewne wkroczenie na scenę i przedstawienie piosenki „Dżungla”. Fenomenalny układ taneczny rozochocił naszych przedszkolaków do tego stopnia, że zejść ze sceny nie miały zamiaru. Zabawa i dobry nastrój towarzyszył im w trakcie otrzymania dyplomu upamiętniającego ich przygotowania, a powrót do naszej placówki był również w humorze śpiewającym, dosłownie! 

Dziękujemy Wam za wspaniałe widowisko zaprezentowane w sposób kreatywny i pełny humoru.

W naszym przedszkolu cyklicznie organizujemy różne uroczystości prowadzone właśnie na dużej scenie oswajające małych artystów z publicznymi wystąpieniami. Przedszkolaki znajdują swoje ukochane osoby wśród widzów- rodziców, babcie i dziadków, ponieważ to przede wszystkim Wam pragną prezentować swoje występy, nad którymi pracowały z całych sił, aby wszystko się udało. A znalezienie bliskich najmocniej kibicujących swoim pociechom to najlepszy sposób na dodanie sobie odwagi w niekiedy trudnych momentach. 

Pracujemy z dziećmi nad wypracowaniem pewnych cech pozwalających na swobodne wypowiadanie się, będące bardzo przydatną umiejętnością w życiu dorosłym. Widząc jej efekty jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani- determinacja i chęć nauki poprzez zabawę, których naszym przedszkolom na pewno nie brakuje sprawia, że każdy czuje się swobodnie i pełny energii do podejmowania kolejnych wyzwań. 

 

Data: 29.05.2024