Wigilia w Nibylandii

Wszyscy niecierpliwie odliczamy do rozpoczęcia Świąt Bożego Narodzenia, dlatego dziś w naszych placówkach zorganizowaliśmy przedszkolakom uroczysty, przedświąteczny obiad. Nie zabrakło przyjemnej atmosfery, opowieści o pierwszej gwiazdce, serdecznych życzeń i... pierogów oczywiście, które uwielbia każde dziecko. Zostały one wręcz pochłonięte w kilka minut.

Stworzyliśmy magiczne chwile, podczas których przedszkolaki dowiedziały się o tradycjach panujących przy świątecznym stole. Poczucie wspólnoty, radość dzielenia się z innymi to wspaniałe wartości, które w naszym przedszkolu są nierzadko praktykowane, tym bardziej w tak wyjątkowym dniu. Zaśpiewaliśmy także wspólnie kolędy tworząc piękne wspomnienia na długi czas. m

Wszystkim życzymy spokojnie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia, a już niedługo spotkamy się ponownie w przedszkolu. Do zobaczenia!
Data: 22.12.2023