Wiosenne kanapeczki w Nibylandii

Wiosenne Smaki na Talerzach? Bardzo proszę! Kolejną część Kulinarnych Przygód w naszym przedszkolu zakończyliśmy sukcesem i pełnymi brzuszkami. 
 
Dzieci próbując swoich sił w kuchni obierały i kroiły warzywa, mieszały składniki oraz pomagały w przygotowaniu pasty jajecznej. Wspólnymi siłami stworzyły kolorowe, zdrowe kanapeczki. 
 
A co wydarzyło się potem? Oczywiście czas na wielką ucztę! Zasiedliśmy razem przy stole, aby skosztować przygotowanych pyszności. Chrupiący chlebek upieczony specjalnie na tę okazję, aromatyczne pasty i mnóstwo warzywnych dodatków sprawiły, że kanapeczki wyglądały pięknie, a smakowały jeszcze lepiej! 
 
Jednak najpiękniejszym widokiem było obserwowanie naszych małych pomocników, którzy dzielili się zadaniami i chętnie pomagali sobie nawzajem. Udowodnili tym, że razem można więcej! 
 
Kogo z Was zachęciliśmy do stworzenia własnej wersji wiosennych kanapek? 
Data: 19.03.2025