Wycieczka Nanusiów do stadniny koni w Brzeźniku

Obiecaliśmy Wam ostatnio relację z wycieczki naszych maluszków do zaprzyjaźnionej Stajnia Bella N & D znajdującej się nieopodal Bolesławca. Słowa dotrzymujemy, przekazując Wam kilka zdjęć z wyprawy.
Opowiemy Wam teraz przebieg jakże pięknego dnia! Pogoda była wręcz idealna – słońce świeciło, a na niebie nie było ani jednej chmurki. Zachęceni wyruszyliśmy autokarem tuż po śniadanku do Brzeźnika, gdzie zostaliśmy przywitani przez właścicielkę stadniny- Panią Natalię, rozpoczynającą oprowadzanie od krótkiej opowieści o konikach, w trakcie której dzieci dowiedziały się, co jedzą i jak należy o nie dbać.
Następnie przyszła pora na najważniejszy punkt programu – spotkanie z pięknymi zwierzętami. Przywitaliśmy się z konikami, głaskając je z początku niepewnie oraz karmiąc ulubionymi przysmakami – marchewką i jabłkiem. Przez długi czas maluszki wpatrywały się w zjawiskowy pokaz zdolności czterokopytnych towarzyszy, który zachwycał nie tylko naszą grupę.
Wracaliśmy do Bajlandii pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień, gdzie czekał na nas pyszny obiadek, a zaraz po nim obowiązkowa drzemka regeneracyjna.
Pierwsza poważna przygoda za nami. W okresie wakacyjnym wykorzystamy niejednokrotnie podobne możliwości, urozmaicając Waszym pociechom czas w naszej placówce. Śledźcie nasze poczynania, a zapewniamy Was, że będzie ich wiele!
Dobrego dnia!
Data: 04.07.2024