Wycieczka do Karpacza Dzielnych Piratów

Grupa Dzielnych Piratów wyruszyła podbijać Miasto Karpacz!
Punkt 9:00 pożegnaliśmy się z rodzicami i wsiedliśmy do autobusu w wyśmienitych humorach, aby rozpocząć długo wyczekiwaną wycieczkę. Przygotowywaliśmy się do niej przez kilka dobrych miesięcy- odwiedzaliśmy miejsca wymagające przemierzenia kilku kilometrów pieszo mając na uwadze naszą czwartkową wyprawę w stronę skał o nazwie Pielgrzymy. To nie lada wyzwanie dla młodych podróżników, lecz uważamy, że wędrówka w grupie staje się przyjemniejsza, a czas leci nawet za szybko. Kilka dni zaplanowanych przygód będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i opiekunów, a wypełniony rozrywkami każdy dzień umilać nam będzie swoja obecność.
Jesteśmy bardzo uradowani, że udało nam się liczną grupą symbolicznie zakończyć wszystkie wspólne lata spędzone w jednej grupie przedszkolnej. Był to wspaniały okres pełen radości, odkrywania swoich talentów i nabytych umiejętności oraz poznawania siebie nawzajem. Pragniemy tą wycieczką jeszcze bardziej zawęzić relacje panujące między dziećmi, aby nadchodzący etap rozpoczęcia edukacji podstawowej w różnych placówkach szkolnych nie przeszkodził w dalszym utrzymywaniu znajomości.
Przed nami intensywny czas zwiedzania i wędrówek malowniczymi szlakami. Postaramy się na bieżąco informować Was o zaplanowanych aktywnościach na ten czas.
Pozdrawiamy Was z malowniczego górskiego miasteczka, którym jesteśmy wręcz zauroczeni. Bądźcie z nami i śledźcie wesołe poczynania, ponieważ będzie ich naprawdę wiele.
Dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia Busy-Tomada oraz Ośrodkowi Wypoczynkowemu "Ustronie", do którego chętnie wracamy każdego roku.
Data: 15.05.2024