Zabawa Karnawałowa

Czekaliśmy cierpliwie na ten dzień i się wreszcie doczekaliśmy.
Karnawał trwa, a my urządziliśmy niezapomnianą zabawę w temacie Krainy Lodu!
Zachęciliśmy naszych podopiecznych do zachowania tajemnicy przygotowanych kreacji aż do dzisiaj, aby niespodzianka była jeszcze bardziej ekscytująca i wiecie, co się okazało? Był to strzał w dziesiątkę! Dzieci nie mogły się na siebie napatrzeć!
Oczywiście nie zabrakło także innych postaci z bajek, których nasze przedszkolaki tak bardzo uwielbiają. Sale wypełnione były księżniczkami, zwierzakami i superbohaterami. Znalazł się także połyskujący smok! Tańczyliśmy, śpiewaliśmy i bawiliśmy się do utraty tchu.
Lecz co to byłaby za zabawa bez pysznych przekąsek? Na stołach czekały owoce, popcorn, chrupiące paluszki oraz mnóstwo wody, które zachwyciły nasze podniebienia i dodały energii szalonym tańcom!
Stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę, która rozgrzała nasze serca w krainie lodowego czaru! Nasze przedszkolne sale przeobraziły się w zaczarowane miejsce pełne magii, uroku i kolorowo połyskujących światełek. Razem spędziliśmy wspaniały dzień upływający na zabawie i radosnych okrzykach.
Jak Wam się podobają przebrania naszych przedszkolaków? Piszcie w komentarzach!
Data: 09.02.2024