Zakończenie roku 2023/2024 w Bajlandii

Z wielką radością i wzruszeniem dzielimy się z Wami wyjątkowymi chwilami, które miały miejsce podczas zakończenia naszego roku szkolnego w żłobku. Był to dla nas wszystkich magiczny czas, pełen emocji i pięknych wspomnień.
Nasze maluszki po raz pierwszy stanęły na prawdziwej scenie teatru w Kino Forum Bolesławiec, aby zaprezentować swoje umiejętności przed najbliższymi. Choć towarzyszyła im lekka trema, szybko została ona pokonana przez radość i entuzjazm, jakie emanowały z ich małych rączek i nóżek energicznie wymachujących w rytm muzyki. Występ był pełen uśmiechów pojawiających się na twarzach występujących jak i publiczności. Wasze brawa i ciepłe słowa wsparcia dodały naszym małym artystom odwagi i pewności siebie. Zauważyliśmy wiele wzruszeń, a łezka zakręciła się w niejednym oku.
Dziękujemy Wam, drodzy Rodzice, za zaufanie oraz możliwość bycia częścią życia Waszych pociech. To dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność towarzyszyć maluszkom w ich pierwszych krokach na scenie, w nauce i zabawie.
Choć nasza placówka funkcjonuje w sezonie wakacyjnym, dla niektórych z naszych milusińskich dzisiejszy dzień rozpoczyna także przerwę wakacyjną. Życzymy Wam wszystkim pięknych wakacji, pełnych słońca, radości i zasłużonego odpoczynku. Czekamy na Was z niecierpliwością w nowym roku szkolnym, gotowi na kolejne wspaniałe przygody!
Pssst...! Relacja zdjęciowa z tego wyjątkowego dnia dostępna będzie już wkrótce. Poinformujemy Was o tym niezwłocznie.
Data: 20.06.2024