Zakończenie wycieczki

Dzielni Piraci powrócili do swoich domów po trzydniowym zwiedzaniu Karpacza.
Był to niezapomniany wyjazd pełen emocji, zabawy oraz wspólnego pokonywania górskich szlaków. Jesteśmy pod wrażeniem determinacji młodych podróżników, ich wytrwałości i wspierania siebie nawzajem w trudnych momentach wędrówki.
Wycieczka ta to pewnego rodzaju sprawdzian samodzielności dla naszych przedszkolaków, bowiem intensywne dni wypełnione najróżniejszymi atrakcjami oraz rozłąka z rodzicami są dość wymagającymi czynnościami dla dzieci w tak młodym wieku. Jesteśmy pełni podziwu widząc naszych podopiecznych dzielnie podejmujących wyzwania, dlatego tak bardzo cieszyliśmy się, że na zakończenie naszej górskiej przygody mogliśmy każdemu z osobna wręczyć medal z napisem "Jestem zdobywcą szczytów" (Blue Ceramic Bolesławiec) .
Dziękujemy wszystkich zaangażowanym w organizację wycieczki dla dzieci kończących etap przedszkola w naszej placówce:
- dziękujemy Paniom Przedszkolankom, które otoczyły opieką małych turystów. Doceniamy troskę, wieczorne czytanie bajeczek i codzienne zaplatanie dziewczynkom kilkunastu warkoczyków
- wielkie podziękowania kierujemy dla Ośrodka Wypoczynkowego "Ustronie" za wspaniałe ugoszczenie naszej grupy. Pyszne jedzenie i domowa atmosfera sprawia, że chcemy powracać do Was co rok
-nie może zabraknąć kilku słów o naszym przyjacielu, Panu Czesławie- Pan Czesław, jak na przewodnika górskiego przystało, jest doskonałym gawędziarzem. Chętnie opowiadał o ciekawostkach i historiach gór, których nasze przedszkolaki słuchały z wielkim zaciekawieniem zadając niezliczone ilości pytań. Wyrazy uznania za przekazaną wiedzę i chęć zwiedzania szklaków w naszym gronie
- ogromne podziękowania dla mam naszych przedszkolaków, które swoją obecnością w trakcie wycieczki pomogły nam w różnych sytuacjach. Wasze czyny i poświęcony czas są nieocenione.
Wspaniałe chwile spędzone razem pozostaną w naszych wspomnieniach przez długi czas. Mamy nadzieję, że Waszym dzieciom również podobało się tak jak i nam, a teraz chętnie opowiadają swoje przeżycia.
Data: 17.05.2024