Zbliża się koniec rekrutacji do żłobka Bajlandia

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

 

Pragniemy Was poinformować, że trwający proces rekrutacji do Niepublicznego Żłobka Bajlandia powoli dobiega końca. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ogromne zainteresowanie naszą placówką i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych zgłoszeń, co sprawiło nam niezmierną radość. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy dla Waszych Maluchów miejsce pełne ciepła, nauki i zabawy.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy przeszli proces rekrutacyjny na Zebranie Rodziców, a zaplanowaliśmy je na poniedziałek, 4.12.2023 o godz. 17:00 w naszej nowej sali przy ulicy Łukasiewicza 8/41 w Bolesławcu. 

 

26 listopada to nie koniec rekrutacji. Owszem, jest to data zamykająca pewien okres, lecz może się również okazać, że kilka miejsc pozostało wolnych i wtedy.... rozpoczynamy rekrutację ciągłą, co dla rodziców/opiekunów oznacza kolejną możliwość wykazania chęci uczęszczania swojej pociechy do naszej placówki.

 

W ciągu trwającego roku szkolnego mogą wystąpić różne sytuacje, które skutkować będą wolnymi miejscami w grupie. My obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby proces adaptacji przebiegł pomyślnie i każdy mały szkrab czuł się u nas swobodnie i bezpiecznie.

 

Nie możemy się doczekać początku grudnia, w którym to oficjalnie powitamy nową grupę najmłodszych podopiecznych. Dzieli nas dosłownie krótka chwila od rozpoczęcia nowej przygody. Ręka w górę, kto czeka na ten dzień razem z nami!

 

Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już niedługo czekają nas nowe projekty i wydarzenia, które z pewnością zaintrygują Wasze Maluchy! O wszystkim będziemy Was informować tutaj i na naszej stronie internetowej, która została ostatnio zaktualizowana, abyście chętniej ją odwiedzali. Osobiście jesteśmy nią zachwyceni!

 

Z wyrazami serdeczności, Zespół Bajlandii

Data: 23.11.2023