« Powrót
W dniu 29.09.2014 r. o godz. 10:00 będziemy oglądać film w Kinie Forum w w Bolesławcu pt. "Kacper i Emma"
 
CENA BILETU: 9 zł - płatność u Pani Brygidy lub Pani Patrycji
 
 
OPIS FILMU:
Produkcja: Norwegia [2013]
Gatunek: aktorski/animacja
Czas trwania: 74 min.
Od lat: 5
 
Seans w ramach Festiwalu Filmowego Kino Dzieci- panorama kina norweskiego, na który zapraszamy wspólnie ze Stowarzyszeniem NOWE HORYOZONTY
 
Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele są ekranizacją bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor'ge Bringsv'rd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów.
 
Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma - to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze - Leo i Pani Królik - spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Dzięki wspólnym przygodom dowiadują się, czym jest przyjaźń i co to znaczy liczyć na pomoc najlepszego przyjaciela.
 
Życzymy udanego ciekawego seansu ;)
Copyright © 2013 Nibylandia • 1028922 odwiedzin Reset.pro