Warning: simplexml_load_file(): galeria/68963535/2044421859/password.xml:1: parser error : Document is empty in /home/nibyland/domains/przedszkole-nibylandia.pl/public_html/modules/xml_galerie.php on line 210

Warning: simplexml_load_file(): in /home/nibyland/domains/przedszkole-nibylandia.pl/public_html/modules/xml_galerie.php on line 210

Warning: simplexml_load_file(): ^ in /home/nibyland/domains/przedszkole-nibylandia.pl/public_html/modules/xml_galerie.php on line 210
Galeria - Przedszkole Niepubliczne Nibylandia
W tym tygodniu zapewne najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta funkcjonariuszów Policji z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach. Policjantki rozmawiały z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, przypominały jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się podczas jazdy samochodem z rodzicami itp. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród maluchów opowiadania o codziennej pracy Policji. Równie wielkie zainteresowanie wywołała demonstracja policyjnych mundurów, każde dziecko miało możliwość przymierzenia czapki policyjnej :) Spotkanie z maluchami było zapowiedzią dalszej współpracy z policjantami. Przed nami wspólny cel – troska o bezpieczeństwo naszych dzieci. Od dzisiaj na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.