« Powrót

WIELKIMI KROKAMI nadchodzi WAŻNY DZIEŃ dla naszych przyszłych NIBYLANDCZYKÓW!

Już 1. września, za niespełna dwa miesięce, próg Nibylandii przekroczy grupa 28 nowych przedszkolaków!

To duża zmiana, nie tylko dla Was MALUCHY, ale także dla Waszych Bliskich. Wiemy, że Wasze Mamy i Wasi Tatusiowe równie mocno przeżywają te rozstania, dlatego pierwsze dni w przedszkolu swoich POCIECH to dla Nich także mocne doświadczenie:) By ten proces był jak najłagodniejszy, chielibyśmy poznać Was z Rodzinami, i dlatego:

+++serdecznie zapraszamy do udziału w 3-dniowym cyklu adaptacyjnym+++

Czekamy na Was i Waszych Rodziców/Opiekunów w najbliższy wtorek, środę i czwartek, na placu zabaw                przy ul. Łukasiewicza. Spotkania będą rozpoczynały się o godz. 16:00 i potrwają do 2 godzin.

Przygotowaliśmy na te dni wiele atrakcji, tak abyście od pierwszego spotkania czuli się wśród Nas jak najlepiej. Czekać będą na Was m.in.: radośni i uśmiechnięcie nauczyciele, zabawy prowadzone przez Kadrę Nibylandii, kącik ceramiczny, odwiedziny i karmienie alpak, dmuchany zamek czy owocowy poczęstunek :)

Z Rodzicami/Opiekunami będziemy mieli okazję do omówienia                                                                                             szczegółów rozpoczynającej się współpracy :)

 

Pamiętajcie zabrać ze sobą dużo odwagi, dobrego humoru i dziecięcej ciekawości!

 

Do zobaczenia! 

 

 

Copyright © 2013 Nibylandia • 1049364 odwiedzin Reset.pro